Uitslagen GRUTTE FINALE Frije cross 2017
Standaard 2000
1. Arjen de Wilde, Burgum
2. Arjan Dotinga, Wâlterswâld
3 Arno Hardholt, Dokkum
4. Frans van der Heide, Harich
5. Martin Bleeker, Dokkum
6. Erwin Hoekstra, Twijzel
7. Tiede Melchers, Bakhuizen
8. Appie Bakker, Kollum
9. Edward Hoekstra, Broeksterwâld
10. Riemer van der Heide, Noardburgum
11. Jelle van der Laan, Baflo
12. Otto de Wilde, Bergum
13. Jesse de Graaf, Venhuizen
14. Niels Danenberg, Hoogwoud
15. Sjouke Hellinga, Broeksterwoude
16. Thijs Molenaar, Balk
Standaard 1600
1.Arjen Visser, Exmorra
2. Jan Drost, Ouwe Dyk
3. Melissa Drost, Nij Altoenae
4. Jordi ten Kate, Hallum
5. Feike Popma, Hallum
6. Richard Zuidema, Blije
7. Rick Louwerend, Hallum
8. Haye Snijder, Hijum
9. Yne Pieter Terpstra, Marrum
10. Johan van der Meij, Ferwerd
11. Pieter Holwerda, Blije
12. Carlo Gaastbeek, Franeker
13. Pieter Miedema, Hilaard
14. Jaap Jouke Kooistra, Hallum
15. Christiaan Wesselius, Nijland
16. Arjen Dotinga, Wâlterswâld
Rodeo
1. Marijn Pauw, Venhuizen
2. Sybe van der Wal, Dokkum
3. Jeen Terpstra, Hallum
4. Ruurd Terpstra, Bornwird
5. Silke Jongbloed, Twijzelerheide
6. Marcel Sipma, Zwaagwesteinde
7. Eelco van der Veen, Dokkum
8. Bennie van der Meer, Blije
9. Rutger Balt, St. Jacobiparochie
10. Marco de Jong, Franeker
11.Maikel Dijk, Dongjum
12. Remco Dijkstra, Berlikum
13. Jurjen de Jong, Dongjum
14. Sjoerd Runia, Berlikum
15. Hendrik Keizer, Westergeest
16. Mark Cnossen, Oudwoude
17. Remco Vellinga, Franeker
18. Bennie Turskstra, Damwâld
19. Wietse Turkstra, Wâlterswâld
20. William Vriend, Hem
Motoren oude klasse
1. Mark Dijkstra, Oosterbierum
2. Yde Verhaag, Oostrum
3. Peter Liemburg, Hantum
4. Danny Cahais, Dokkum
5. Mariëlle Kuiper, Oosternijkerk
6. Berend Krol, Anjum
7. Pieter van der Weij, Holwerd
8. Rense Cuperus,
9. André Sloterwijk, Ferwerd
10. Johan Post, Anjum
11. Jelmer Streekstra, Dokkum
12. Wilmer Kuipers, Anjum
Motoren Nieuwe klasse
1. Sytze Hilliger, Ferwerd
2. Olav den Engelsman, de Westereen
3. Mark Dijkstra, Oosterbierum
4. Wilson Cuperus, Hantum
5. Ynte van Hyum, Ferwerd
6. Aant Kingma, Hijum
7. Wesley Sijtsma, Dokkum
Vrije standaard
1. Ybe Vellema, Holwerd
2. Laurens Slik, De Waal (Texel)
3. Ruurd Betsema, Den Burg, (Texel)
4. Leo Sintebin, Heerhugowaard
5. Pieter de Bruin, Wouterswoude
6. Douwe Aalbers, Mantgum
7. Jeroen Schouwstra, Den Burg, (Texel)
8. Jaap de Vries, Buitenpost
9. Jan van der Weij, Blije
10. Edwin Fennema, Blije
11. Abel Durk Terpstra, Kollumerzwaag
Nuvere weinen
1. Laas Douma, Dronryp
2.Annemiek de Graaf, Damwâld
3. Alberto Bakker, Winneweer
4. Sexclub Harich
5. Hessel Bierma, Raard
Loterij van de duozitter
Het lotnummer wat getrokken is
201
de winnaar heeft zich nog niet gemeld